Babor

Ing. EDUARD BABOR

stavby nízkoenergetických a pasivnívh domů

Tel.: +420 317 723 572
Mob.: +420 603 466 919
E-mail: babor@babor.cz

Ceník

Ceny nízkoenergetických domů námi dodaných – protože se jedná o individuální projekty s různým stupněm vybavenosti technologií se cena pohybuje v rozmezí 23 – 27 tis Kč/m2 podlah. plochy.

U pasivních domů se cena podobně jako u nízkoenerg. domů pohybuje od 28 – 30tis Kč/m2. Protože jsme zařazení s Seznamu odborných dodavatelů, tak při splnění kriterií MŽP se dá čerpat dotace až do výše 500tis. Kč

Značný podíl na rozdílu cen u obou kategorií domů dělá cena vybraných oken investorem, nebo projektantem ( plastová , dřevěná, dřevohliníková, hliníková) , druh vytápění ( např. tepelné čerpadlo se zemním vrtem ).

Také je rozdílná cena podle typu pozemku – rovinatý nebo ve svahu.

Je zde uvedeno jen několik důvodů proč se ceny mohou lišit. Pro úvahu stavebníka o event. investici je toto myslím důležité.

V referencích je např. pas. dům Čerčany 240m2 ( 7 mil.Kč) a Senohraby 485 m2 ( 9 mil.Kč). Nízkoenerg. dům např. Louňovice 153 m2 ( 5 mil.) a roubenka 226m2 ( 6mil Kč). Rozdíly jsou právě v technickém a technologickém vybavení. Nestavíme typové domy a proto lze cenu navrhnout až po předloženém projektu.

Jako naší další službu nabízíme projektanta se kterým spolupracujeme. Pokud se stavebník rozhodne přijmout tuto službu , zjednodušší se mu celý proces jak projektu, tak i s dodavatelem stavby. Díky naší spolupráci s projektantem si už při tvorbě projektu sdělujeme vzájemné informace o budoucí stavbě a proto většinou není potřeba zpracovávat a platit kompletní projekt. dokumentaci…… a tím se i zlevňují a zrychlují projekční práce.


Pro zjištění ceny Vaší stavby prosím vyplňte tento formulář:

m2

Můžeme Vám poradit?
سیستم همکاری در فروش کانال تلگرام فروشگاه اینترنتی proxy for telegram کانال سکسی تلگرام